Menu Cafe Emilia Karolczak

CLIFF STEVENS BAND (CAN)

data: 19 luty 2019 (wtorek)
godz.: 19.00
wstęp: 45 zł

Podobny obraz

Cliff Stevens to wielokrotnie nagradzany gitarzysta bluesowy z Montrealu w Kanadzie. To przyjaciel kazdej publicznosci, naladowany energia artysta, grajacy w stylu Erica Claptona, Freddiego Kinga i Stevie Ray Vaughana.

Cliff rozpoczal swoja tworczosc ok.35 lat temu. Od tamtego czasu grał jako Sideman w przeróżnych zespołach, w przeróżnych miejscach i przed przeróżnymi odbiorcami. Wzorami, nauczycielami artysty byli od zawsze Eric Clapton oraz Johnny Winter, z talentu i wiedzy których czerpał on wiele podczas tworzenia własnych kreacji. Jego ostatni album z roku 2009 Feelin ‘the Blues oferuje odbierające dech w piersi utwory bluesowe wielkich bluesowych wykonawcow oraz 6 oryginalnych piosenek. Przez 18 miesięcy Cliff był dzięki temu albumowi na liście Top 100 „New CD Charts” oraz został nominowany do Albumu Roku 2009.

Cliff Stevens Band byli w 2014r. supportem dla Wishbone Ash w 33 miastach, 5 krajach, dzięki czemu zdobyli tysiące nowych pozytywnie zaskoczonych fanow.
Cliff Stevens – wspaniały gitarzysta, który dzięki wrodzonemu talentowi i wieloletniemu doświadczeniu tworzy niezwykłego bluesa.

×
F
Cafe Emilia