Menu Cafe Emilia Karolczak

RIEDEL & KIELAK & ANDRZEJEWSKI

data: 26 września 2021 (niedziela)
godz.: 19.00
wstęp: 85 zł

Sebastian Riedel , Michał Kielak i Kuba Andrzejewski to okazjonalne trio trzech osobowości scenicznych. Charakterystyczny głos Sebastiana w połączeniu z brzmieniem gitary akustycznej i z wirtuozerską grą Michała na harmonijce, tworzą niesamowity klimat podczas każdego koncertu.

Na repertuar duetu, składają się autorskie kompozycje Sebastiana jak i kompozycje jego ojca Ryszarda, legendarnego, zmarłego w 1994 roku lidera grupy Dżem. Każdy z koncertów jest jedną wielką niespodzianką, ponieważ muzycy są znani z chęci do improwizowania i włączaniu nowych utworów do repertuaru.

Sebastian Riedel od roku 1993 jest liderem grupy Cree. Jest uznawany za jednego z najlepszych wokalistów i gitarzystów w naszym kraju. Michał Kielak należy go grona najlepszych harmonijkarzy w Polsce. Koncertuje z wieloma zespołami. Jednak, macierzystym zespołem Michała jest legendarna Kasa Chorych. Obaj muzycy, byli wielokrotnie nagradzani przez krajową branżę muzyczną. Od jakiegoś czasu duet wspomaga Jakub Andrzejewski. Młody gitarzysta, lider formacji Pokój Numer 3.

Skład: Sebastian Riedel – śpiew, gitara akustyczna

Michał Kielak – harmonijka ustna

Jakub Andrzejewski – gitara akustyczna, śpiew

×
F
Cafe Emilia